Klub prívlače

Športový lov rýb udicou na prívlač

Vítame Vás na rybárskej stránke určenej pre všetkých priaznivcov a sympatizantov prívlače na celom Slovensku. Na tejto stránke by sme Vás radi informovali o dianí a akciách Klubu prívlače, ktorého členom sa môže stať ktokoľvek z Vás, komu učarovala prívlač a splní podmienky pre prijatie nového člena. Radi medzi nami privítame ľudí, ktorí sú ochotní podieľať sa na rozvoji prívlače u nás. Na našej stránke si môžete prezrieť platné pravidlá podľa ktorých sa súťaží v lige LRU-prívlač, aktuálne výsledky jednotlivých pretekov, nebudú tu chýbať ani fotografie a články zamerané na prívlač. Verte mi, stál som od samého začiatku pri zakladaní športovej prívlače na Slovensku, či už pri vytváraní pravidiel podľa ktorých by sa súťažilo, alebo pri jednaniach na pôde Rady SRZ kvôli vzniku novej súťažnej disciplíny a preto mi dovoľte touto cestou poďakovať všetkým, ktorí neváhali obetovať svoj voľný čas a námahu, ich rodinám za trpezlivosť a toleranciu. Preto môj obdiv, poďakovanie a úcta patrí Zacharovi Petrovi a Sámelovi Jaroslavovi z Trenčína, Forbakovi Martinovi zo Žiliny, Weberovi Mariánovi z Bratislavy, Pavelkovi Danielovi z Prešova, Fedešovi Mariánovi z Banskej Bystrice, Mrázikovi Jurajovi z Piešťan, Vargovi Vojtechovi z Košíc a Bitterovi Petrovi zo Štúrova, ku ktorým sa neskôr pridali Čellár Lukáš z Banskej Bystrice, Mlynarovič Ladislav zo Sekúl, Hrk Daniel z Martina, Takács Alexander zo Zlatých Klasov a Doležal František z Púchova. Nesmieme zabudnúť poďakovať za ochotu a pomoc odboru športovej činnosti na čele s vedúcim odboru Ing. Chrenkom, Ing. Procházkovi a sl. Hodásovej.

Všetkým Vám prajem rodinnú pohodu, krásne úlovky a prekrásne zážitky strávené pri vode s "prívlačovým vercajchom"!

Za všetkých členov Klubu prívlače Vás pozdravuje Crkoň Robert - predseda.

PETROV ZDAR A PRÍVLAČI ZVLÁŠŤ!!!